Ano, prázdniny skončili

Vše je zde dočasně, a tak děti už brzo začnou zase chodit do školy, aby se připravili na to, že budou sloužit profesionálně konzumní společnosti v nějaké specializaci, vše je tom že se to vyrobí a nastaví k nějakému účelu, ano jsme roboti a tak chodíme do roboty, rozdíl je v tom, do jaké roboty chodíme. Život to je programově řízený dočasný proces, který je závislý na existenčních zdrojích. Problémem školství je veliká vzdálenost od praxe, teorie v praktickém životě jsou nám k ničemu.
 
Studenti se musí naučit být tím, čím skutečně jsou a nehrát si zde na to co nejsou, je třeba skončit s dogmaty, které ve školství dělali ze studentů ubožáky, největším dogmatem je to že student nemá možnost volby toho, jak ve škole využije svůj čas, student není ubohý otrok, se kterým si může dělat učitel, co jej napadne. 


Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, učení musí být zábavnou hrou a studenti si musí těšit na konec prázdnin. Je třeba zrušit známkování a zkoušení, místo toho budou studenti mezi sebou soutěžit pomocí díla, které dokázali, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance s tvůrčími schopnostmi, a nepotřebují hlupáky, co si neumí s ničím prakticky poradit.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu