Ano, praxe je lepší než teorie

V přírodě je všude jenom praxe a není zde nikde teorie, teorie je levná náhražka za praxi, která v praxi nefunguje. Od narození jsme zaplavení teoretickými informacemi a je těžké odolat pokušení které mám teorie nabízejí v pohádkách a mediální propagandě.

Neustále vychází mnoho knih, ve kterých je samá teorie, která v praxi nefunguje, s příchodem televize a internetu zde je mediální záplava virtuální teorie které je těžké odolat. Největší tragédie je, pokud lidská společnost má teoretické základy a následkem je logicky konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem!

Mnoho tisíciletí existujeme v dogmatických centrálních totalitách, ve kterých vládne svatá teorie pomocí propagandy a cenzury, z díla poznáváme elity, co nám vládnou a jejich dílem jsou; revoluce, války, pandemie, katastrofy, reformy, inflace, extrémismus, vandalismus atd.

Elity musí konečně pochopit to, že nejsou všemocní bohové, naštěstí už to nebude trvat evolučně dlouho a místo lidí zde budou roboti a umělá inteligence, nejsou na světě už lidi, tak zde není ani teorie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *