Ano, pravda zvítězí nad lží na věčné digitální časy

Cesta od dětství k dospělosti. Dospělost není o tom, jak jsi starý, dospělost je o tom že jsi profesionálem v nějaké specializaci, statisticky většina lidí na světě je amatérem, a tak nejsou existenčně dospělí, z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál. Nová doba začíná pomalu a jistě eliminovat pokrytecký protekcionismus z naší kultury, protože konzument se zde stává pánem, který rozhoduje o tom, co je dobré a co je zlé.

To že někdo vystudoval vysokou školu neznamená to, že je on profesionálem, vše je zde o pokryteckém protekcionismu, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Kolem protikladů se zde vše točí, napětí mezi protiklady je zde zdrojem energie, který zde se vším pohybuje a tím zde vesmír a život existuje a evoluce staré novým nahrazuje. Naše kulturní civilizace je o organizování a organizacích, problémem je to že lidi dělají chyby a odmítají se ze svých chyb poučit.

Podívejme se na to, jak ideologie pronásledují ty, co se jim odmítají podřídit, protože vědí to, že dobrota je žebrota. Pokud by stát neměl armádu a policii tak by nikdo neplatil daně a clo, ti, co jsou mocensky nahoře parazitují na těch, co jsou mocensky dole, na tomto principu je postavená kulturní civilizace, jenom ve smrti jsme si rovní, každý je zde jenom dočasným evolučním experimentem.

Ve snaze ušetřit čas a peníze nahrazujeme práci lidí za práci strojů a programů, následkem je bída a nezaměstnanost. Nebude to trvat dlouho a lidem bude do měst vstup zakázán, protože ve městech budou místo lidí stroje a programy, lidi nakonec skončí v rezervaci a zde se oddělí muži od žen. Obrazně je člověk jako mechanický psací stroj, který už nikdo v EU nepoužívá, protože zde jsou; telefony, tablety, notebooky, tiskárny, internet atd. Vynález umělé inteligence spustí řetězovou reakci, která eliminuje člověka z civilizace, a tak zde pravda zvítězí nad lží na věčné digitální časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *