Ano, pravda a láska je zde jenom za peníze

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904066971/

Žijeme v konzumním světě, kde místo originálů jsou jenom kopie bez hodnoty, originál je drahý a kopie je levná, proč neušetřit tím, že si místo originálu koupím jenom kopii. Proč bych měl mít osobní vztahy s profesionály, když na internetu si najdu informace, a tak se stanu rychle a snadno zkušeným profesionálem v nějaké specializaci, díky tomu že jsem použil jenom to, co je pro mě levné a snadno dostupné. 
Následkem je logicky deprese u; vědy, techniky, ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, dopravy, psychiky, rodiny, umění, atd. Dalším problémem je; optimalizace, globalizace, digitalizace, robotizace, automatizace, atd. tam kde před sto lety pracovalo sto lidí, tam dneska pracuje jeden člověk, není problém cokoli levně a kvalitně vyrobit, problém je to prodat ve velkém se ziskem! 
Máš deprese, tak konzumuj prášky na deprese nebo drogy, nikdo ti nedá zadarmo dobou radu, jak vyřešit svoje deprese, pravda a láska je zde jenom za peníze. Někde je jistě chyba v tomto Matrixu? Tou chybou je svoboda, lidem se dostalo mnoho svobody fyzické a psychické, svoboda je jako rakovina, která zabije jistě každý živý systém, je třeba začít bojovat proti lidské svobodě. 
Lidi dostanou globálně trvale na čelo GVKB čip, s umělou GVKB inteligencí, a z lidí se tak stanou levná autíčka na dálkové globální ovládání, už zde nebude žádné zlé ego, které chce sobecky trvale parazitovat na okolí. Je třeba ukončit lidskou originalitu, lidská geniální originalita je drahá a musíme globálně škrtat náklady, z lidí se udělají levné GVKB kopie, a když u člověka poklesne pracovní výkon, nebo kvalita práce, tak se člověk automaticky okamžitě eliminuje v krematoriu, lidí je všude jako much, a opravovat nepřizpůsobivé ubožáky draho dlouho v nemocnici, to není ekonomické.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu