Ano, pravda a láska je na hovno

Reklama nás klame natolik, že jsme zapomněli na to, že jsme hříšní čerti, co žijí v konzumním pekelném očistci, kvalita života v pekle se pozná snadno podle konzumace cigaret a alkoholických nápojů na hlavu, čím větší je spotřeba drog vím více zde peklo stojí za hovno. Ano, pravda a láska je na hovno, v pekle je místo pravdy reklama, co nás klame od narození do smrti a místo lásky zde jsou peníze co z nás dělají ekonomické otroky.

Je veliký rozdíl mezi tím, co hlásá ve zprávách televize a mezi tím co se řeší na sociálních sítích, ti, co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, daně a smrt je zde jedinou jistotou. Mají se platit státu; daně, clo, poplatky, pokuty atd. vše je zde obchod, pokud stát chce od lidí peníze, tak si to stát musí zasloužit tím, jak lidem dobře slouží, pokud stát neumí lidem dobře sloužit, tak se musí stát změnit tak aby lidem dobře sloužil, slepý nemůže vést slepé.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, nekonej druhým to, co nechceš, aby druzí konali tobě, jak si to uděláme takové to máme, je zde mnoho jednoduchých lidových pravidel, která bychom měli často všude používat abychom neměli zde život na hovno. Přichází pomalu a jistě nová doba založená na; digitalizaci, optimalizaci, automatizaci, globalizaci atd.

V nové době zde už nebude u lidí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře bude umělá inteligence a dole bude člověk který bude jenom číslem s nulovou hodnotou, ten, kdo nebude dobře sloužit systému ten bude eliminován v krematoriu, dobrota bude jenom k tomu, co si dobrotu zaslouží, lidí je dneska na světě jako sraček, a tak bude umělá inteligence spolupracující s roboty lidi splachovat ve velkém do sraček. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *