Ano, práce bude dostatek

Jakmile nahradíme čerty v pekle za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory tak bude práce pro všechny roboty všude dostatek. Zaměstnávat v pekle čerty za mzdu to je ekonomická chyba, čerti nepracují ekonomicky, a proto žijí v pekle. Civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé, vše, co je přirozené to v civilizaci nefunguje optimálně.

Čerti nebyli evolučně stvoření k tomu, aby existovali v civilizaci, která je pro ně peklem! Zavede se proto u čertů v pekle každoroční testování v nemocnici od narození do smrti, nekvalitní čerti se eliminují v krematoriu, z prachu čerti vznikají a v prach se po smrti navracejí, vše je zde evoluční experiment a vše je zde tak levným materiálem na evoluční pokusy. 

Čertů je v pekle jako sraček, za posledních dvě stě let se počet čertů v pekle zdesetinásobil i když zde byli války a pandemie. Mnoho čertů si zde hraje na to, co ve skutečnosti nejsou, v pekle je tolik lží že už čerti nevědí, co je pravda, lhaní je pro čerty stejně přirozené jako dýchání. Budoucnost pekla nebude lepší ani horší, bude zcela jiná, robot prezident zde bude vyznamenávat roboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.