Rubriky
Vláda

Ano, potřebujeme svatého krále

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Každý prezident v demokratickém kapitalismu, to je jenom stará loutka, kterou ovládají snadno milionáři, stejně tak jsou ubohými loutkami i politici v kapitalismu a socialismu, ten kdo se stará o to co mu nepatří, je sluha a sluha se nebude nikdy dobře starat o to co není jeho vlastnictví, z cizího krev neteče, o tom je problém s ekonomikou v kapitalismu nebo socialismu, kde nám vládnou pokrytečtí kariéristi, pokud by mohli demokratické volby něco změnit k lepšímu, tak by se volby okamžitě zakázali!

Dobrota byla a bude vždy a všude jenom žebrota, sluha nikdy nepoloží dobrovolně život za to čemu on slouží, hrdinové jsou dneska už jenom v televizi a pohádkách, v realitě zde jsou jenom samí pokrytečtí zbabělci. Toto už není naše vlast, protože nám zde už nic nepatří, vše patří lakomým cizincům co mají peníze uložené v daňovém ráji, a my jsme zde jenom ekonomickými otroky, co mají blbou náladu už mnoho generací.

Ano, potřebujeme svatého krále, vždy jsme byli královstvím a jak došlo najednou k tomu že už nejsme královstvím a jsme jenom ekonomickými otroky? Mohou za to lakomí cizinci, co v nás spatřují ekonomické otroky, otroctví je zde pořád, jenom se přizpůsobilo nové konzumní době, a maskuje se za demokratický kapitalismus, který řídí prezident a politici.

Vždy jsem se ptal kdo má z toho největší užitek a vždy jsem poznal že to jsou ti co zde mají výhody které si nezaslouží, jde zde o elitu složenou z milionářů, milion milionářů dneska vlastní většinu světového bohatství. Ano, milion milionářů, to je dneska centrální mozek lidstva, který egoisticky rozhoduje globálně o nás bez nás, z díla poznáváme tvůrce, nadbytek je založen na nedostatku, aby ti co jsou nahoře mohli žít v ráji, tak ti co jsou dole, musí žít v očistci.