Ano, potřebujeme geniální elitu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297438010/

Inteligenci je možné otestovat, protože je to otázka výkonu systému, genialitu nejde testovat, protože genialita je otázkou díla, z díla poznáme geniálního tvůrce. Ano, potřebujeme geniální elitu, abychom se měli zde dobře, a už neměli blbou náladu, díky blbcům co nám zde blbě vládnou. Je třeba začít lidi s nadprůměrnými platy hodnotit podle díla, a začít vyhazovat bez zlatých padáků blbce, díky kterým se zde máme blbě. Blbec nedokáže vytvořit geniální dílo, je třeba nemocný svět uzdravit tím že se změní pravidla, podle kterých žijeme, základní změnou bude optimalizace myšlení lidí, jsme tím, jak myslíme! 

Je třeba naučit lidi myslet geniálně, co je to ale geniální myšlení? Je to otázka fantazie, kterou se snažíme proměnit v realitu, blbci nemají žádnou fantazii, a proto dělají samé blbosti. Podívejme se na známé scény z filmů, zjistíme, že ty scény jsou známé díky genialitě, neberte úplatky, nebo se z toho zblázníte! Jak by vypadal svět, ve kterém nejsou peníze a soukromé vlastnictví? Najednou bychom museli změnit svoje priority, nemysleli bychom na peníze, ale mysleli bychom geniálně, ano svatí blbci vymysleli peníze a soukromé vlastnictví, aby mohli vytvořit blbou konzumní civilizaci, kde je blbá nálada.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.