Jsou čipy do hlavy moderní otroctví? To tvrdí odpůrci čipů do hlavy, ti, co čip už dostali a dlouhodobě otestovali tvrdí, že je to moderní droga, bez které nejde žít. Vždy zde byl strach z toho, co neznáme je to jako s kouzlem, když poznáme tajemství kouzla tak kouzlo přestane být kouzlem. Máme se zde na ostrově Korsika velmi dobře, ale nemáme už popularitu a moc, stali se ze všech světových prezidentů a předsedů vlád, jenom bohatí turisti na doživotní dovolené.

Popularita a moc to je jenom mediální divadlo, ve skutečnosti vše řídí všude jenom programy, ti, co měli štěstí zde získali dočasně popularitu a moc. Všimnul jste si toho, jak se zlepšuje zdravotní stav všech světových prezidentů a předsedů vlád, díky tomu že už nemají strach a starosti, mohou si zde užívat naplno života bez zvědavých novinářů s milujícími krásnými mladými ženami co mají v hlavě čip.

Žena s čipem v mozku, to je ten lék, který jsme potřebovali, dokud neměli ženy v hlavě čip, tak jsme s ženami měli jenom peklo. Podle statistik se zlepšuje všude i ekologie, lidi s čipem v hlavě žijí asketicky a tím nespotřebovávají tolik zdroje a zboží, navíc se globálně eliminovalo mnoho lidí, co zde byli ekonomickými příživníky.

Nebude to trvat evolučně dlouho a ti co zde jsou jako prezidenti a předsedové vlád stářím zemřou a tím zde na světě už budou jenom lidi s čipem v hlavě, jsme zde jako v zoologické zahradě a bez dětí co nemají čip v hlavě zde evolučně zanikneme. Vše je zde evoluční experiment.

Nejde si nevšimnout nástupu autonomních robotů a umělé inteligence, roboti budou rychle globálně přibývat, a to logicky povede k tomu, že lidi s čipem v mozku začnou rychle ubývat a skončí to evolučně tak že zde místo lidí budou jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, starý model robota nahradí po krátké době nový model robota, to je evoluce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..