Ano, politiky k ničemu nepotřebujeme

Proč cizinci u nás tak rádi něco u nás kritizují? Je to proto, že je jim zde vše cizí, pokud my vyrazíme do ciziny, chováme se stejně, není vlastně na světě národ ten, který by se dokázal zavděčit všem cizincům, všude se jistě najde něco, co je možné kritizovat. Problémem je to, že starého psa, už nikdo novým kouskům nenaučí, na toto klasické téma už reagoval kdysi i Ježíš Kristus, a pravil, aby si každý cynický kritik, vyndal z oka trám, než začne poukazovat na třísku v cizím oku. 
 
Kritika jako taková není špatná ani dobrá, pokud je v optimální normě, jakmile něco není v optimální normě tak je příčinou vždy hloupost, z dálky může prezident nebo ředitel vypadat jako moudrý člověk a z blízka poznáme, že je to hlupák, nikdo není z lidí dokonalí, proto církev vyhlašuje někoho za svatého teprve po jeho smrti, aby zde u nemohli být důkazy, o jeho ubohosti a nedokonalosti. 
 
Když začínal internet tak mohli lidi komentovat to, co bylo na internetu napsáno bez problémů, brzo se ale ukázalo, že lidi tuto možnost komentovat začali zneužívat, a tak se někde možnost komentovat zakázala, nebo se začali komentáře přísně cenzurovat, a tak se komentáře objevili až po schválení. 
 
To mě vedlo k zamyšlení, jak by lidský svět vypadal, pokud by naše psychické a fyzické vstupy a výstupy byli vybavené dokonalou cenzurou, každý by měl v hlavě cenzurní GVKB čip, pokud by jste chtěli říci neslušné slovo, tak by to GVKB čip zablokoval a stejně tak pokud by jste mohli slyšet někde neslušné slovo, tak by to čip taky zablokoval, pokud by někdo chtěl lhát nebo krást, tak by to zase čip zablokoval.
 
Nebylo by ani možné dát druhému facku, nebo pít alkohol a kouřit cigarety, nebylo by možné se ani mračit, a každý by se jenom na druhé usmíval. Takto by konečně zvítězila láska a pravda, nad nenávistí a lží, protože globálně každé lidské ego, by bylo trvale v GVKB kleci. Představte si politiky, jak nemohou lhát a krást, nejspíše by se ukázalo to, že politiky co neumí lhát a krást, už k ničemu nepotřebujeme.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.