Ano, politika smrdí od vlády

Odpověď na základní otázku vesmíru a života je? Vše smrdí od vrcholu. Podobné je staré tvrzení, ryba smrdí od hlavy, a toto tvrzení hlupáci nedokážou pochopit do hloubky. Hlava je většinou na vrcholu těla, naše konzumní kultura je založená na rozdělení na ty co jsou dole a ty co jsou nahoře, je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, dogmatismus, atd. každá organizace je založená na rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Za dlouhý život jsem z blízka poznal velmi mnoho organizací a všude byla běžná srážka s blbci co byli v organizaci nahoře, díky těmto blbcům mají lidi všude blbou náladu.

Zde se dostáváme k výhodám které získávají lidi co si výhody nezaslouží, jde o protekci, protekce proměňuje lidi na blbce, následkem je to, že je nám blbě a dostáváme se všichni do začarovaného kruhu stresu a deprese. Adolf Hitler který díky nacismu povraždil miliony lidí, je klasickou ukázkou toho že vše smrdí od vrcholu, problém je často v tom, že i když diktátora násilím eliminujeme, tak na jeho místo rychle nastoupí nový diktátor a nic se zde nezmění, král je mrtev, ať žije nový král. Z díla poznáme tvůrce, slova nás mohou snadno oklamat, ale dílo nás nemůže už oklamat.

Podívejme se třeba kriticky na internet kde jsou; portály, stránky, blogy, sociální sítě, atd. Jakmile vznikl internet tak jsem jej začal používat k testování myšlení a jednání lidí, kauzalita praví, že každá chyba má příčinu, a nejčastější chybou je to, že vše smrdí od vrcholu, proč se na vrchol dostávají jenom blbci, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je pokrytectví, blbci jsou profesionálními pokrytci pro které je protekce drogou na které jsou existenčně závislí. Podívejme se na mučedníky; Jan Křtitel, Ježíš Kristus, Jan Hus, Buddha, Mahátma Gándhí, OSHO, atd.

Naše konzumní kultura je založená na egoistickém pokrytectví, a ten kdo egoistickým pokrytcům odvážně nastaví psychické zrcadlo z čisté pravdy, si koleduje o to, že se stane mučedníkem! Kontrola v každé organizaci směřuje z vrcholu dolů, nikdo už tak nekontroluje ty co jsou na vrcholu a následkem je jisté zhroucení organizace. Pořád všude platí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, ti co jsou na vrcholu si chtějí rychle nahrabat miliony a z vysoka serou na ty co jsou dole, následkem je nenávist k těm co jsou nahoře, protože dobrota je žebrota. Pokud by teoreticky mohli demokratické volby eliminovat rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se volby všude zakázali!

Mění se jenom podle módy povrch konzumního systému, ale pod povrchem systému je pořád rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Nebude to už evolučně trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, najednou zde už nebude rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi skončí globálně trvale v GVKB rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, který jako rakovina poškozuje ekosystém. Člověk to byla testovací evoluční verze a GVKB robot to je finální evoluční verze, tak jako zanikli 32 bitové operační systémy díky 64 bitovým systémům tak i evolučně zanikne pokrytecký sobecký člověk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..