Ano, politika je šachová hra

Voliči sledují politiky, jak se snaží dát mat konkurenci, jde o to být lepším šachovým hráčem který je zkušený a inteligentní, základem zde je pochopit situaci a optimalizovat strategii boje na politické šachovnici, často je to trpělivé čekání na to že konkurent udělá chybu, protože nedomyslel svoje rozhodnutí díky spěchu nebo díky nedostatku informací. 

V mnohém se to podobá tenisu, jde o to být prostě koncentrovaný na náročnou hru a nevypadnout z role, kterou politik zde hraje. Pokud chci dělat cokoli profesionálně tak nemohu při tom dělat i mnoho jiného, nevěřte tomu, že když si vše zorganizujete, tak tím toho více zvládnete. Je to jako s politiky co sedí na mnoha židlích, aby si tak nahrabali co nejvíce peněz, práce takového politika potom za moc nestojí. 

Nelze sloužit mnohému dobře, když se jednomu mnoho věnujete tak jiné zanedbáváte, každá lidská práce je sloužení někomu nebo něčemu, mnozí si zde hrají na to, že jsou páni, a nafukují se pyšně, protože mají výhody a jistoty, které si nezaslouží. Jenže každá mediální bublina jednou praskne, a potom se ukáže to, že v centru společnosti byli jenom bezcharakterní kariéristi, co sobecky parazitovali na chudém pracujícím lidu. 

Politika je obrazně jako vlak a tento vlak může být; rychlík, osobní vlak, nákladní vlak, vykolejený vlak, jsou národy jako třeba Švýcarsko, které je rychlíkem, a jsou jiné národy, jako je Kuba, která je vykolejeným vlakem. Naše sociální politika je jako nákladní vlak, který jede pomalu, a často musí stát, a čekat na to, až bude volná kolej, nevolte proto takové politiky, díky kterým zde bude dlouho blbá nálada.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.