Přeskočit na obsah

Ano, politika je na hovno, protože lidí je zde jako sraček

Politika je reklama na ekonomické a sociální zázraky po volbách, jenže po volbách se kariéristi začnou prát o vysoké státní funkce a na svoje politické sliby rychle zapomenou, je zcela jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus! Ano, politika je na hovno, protože lidí je zde všude už mnoho století jako sraček, padesát let myslím každý den na politiku abych našel optimální cestu k tomu, že se budou mít lidi všude trvale dobře a pořád se dostávám k tomu, že pokud je zde všude lidí jako sraček, tak je všude politika na hovno. 

Války v nahotě odhalují to, že je zde všude mnoho století lidí jako sraček, a to nemůže vyřešit politika ani náboženství, proč je přelidnění problém, se kterým si neumíme poradit optimálně? Civilizace má totiž základy v přelidnění, pokud by zde nedošlo k přelidnění tak by nevznikla naše kulturní civilizace a žili bychom jako divoši, co mají holý zadek a pokud si neuloví něco k jídlu tak mají hlad. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, přelidnění nás nutí k vytvoření monopolních organizací, co nám násilně organizují život a tím z nás dělají roboty na baterky.

Všechny změny u politiky a ekonomiky jsou jenom na povrchu a pod povrchem je pořád to, že ti, co jsou díky protekci nahoře, parazitují egoisticky na těch, co jsou dole. Chtít od politických psychopatů, aby nelhali a nekradli je marnost, z čerta nikdo anděla neudělá. Vše evolučně směřuje k tomu, že zde místo lidí budou roboti a umělá inteligence, nejsou lidi tak nejsou problémy, lidi to byla testovací verze a roboti to je finální verze, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a vše to skončí globální genocidou. 

Štítky: