Ano, politika a náboženství je pokrytecké divadlo

Výjimky jenom pro ty, co jsou nahoře? Co je dovoleno bohu, to je zakázáno volu, bohové mohou lhát a krást, a volům je zakázáno lhát a krást, tento svět byl a bude ještě dlouho rozdělen na; kasty, třídy, kategorie, ligy, funkce, atd. 
 
Jde o pokrytectví, které umožňuje těm, co jsou nahoře, mít zde výhody a jistoty, které si nezaslouží a následkem je to, že se z lidí stávají loutky, které ovládají jenom peníze, pravda a láska je zde už jenom za peníze. 
 
Víme velmi dobře, jaké následky zde má pro lidi totalita, pokud stará totalita konečně zanikne, tak ale vznikne nová totalita, z bláta do louže, o tom je realita. Tam kde existují daně, tam je i totalita.
 
Pokud by volby mohli totalitu eliminovat, tak by vláda volby zakázala. Všimli jste si jak po pádu socialismu, na okrajích měst vyrůstají veliké drahé rodinné domy, a na opravy starých činžovních domů nejsou peníze. 
 
Vše je o prioritách, najednou se z komunistů stali kapitalisté, nebo senátoři, nejspíše je politika a náboženství jenom pokrytecké divadlo, ve kterém jde prioritně jenom o to, jak lhát a krást profesionálně a nebýt za lhaní a krádeže potrestán.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu