Ano, politici jsou všude pátým kolem u vozu

Každý výjimečný a nouzový stav je zde díky dogmatické totalitě. Výjimečný stav a nouzový stav je stav vyhlašovaný dogmatickou totalitou, například při; reformách, terorismu, extrémismu, vandalismu, revoluci, válce, pandemii, katastrofách atd. během tohoto stavu se s lidmi jedná jako s otroky, když to s lidmi nejde už po dobrém tak se to řeší po zlém! Vše je zde evoluční chybně naprogramovaný dočasný složitý proces, neustále je zde snaha o překročení přirozených limitů a následkem jsou problémy na které není řešení.

Ano, lidí je zde všude jako sraček, a tak život dělnické třídy všude stojí za veliké hovno, o tom to dneska v konzumním očistci všude je. Pandemie je tam kde je lidí jako sraček, a tak zde lidi na pandemie ve velkém umírají, veliká koncentrace živé monokultury je ideálním prostředím pro viry a parazity! Na Linuxové distribuce nevznikají viry, protože amatérských uživatelů těchto Linuxových distribucí je velmi málo, amatéři používají nejvíce operační systém Windows 10, protože je uživatelsky pro ně vyhovující.

Populismus vyhovuje amatérům, a tak je zde reklama která amatéry klame, z dálky vše vypadá lépe, než z blízka o tom je populistická reklama na; zboží, služby, ideologie, umění, sport, vzdělání, módu atd. Obrazně je každý inteligentní systém jako kolo u auta, jde o to, jak je kolo veliké a jaký tlak je v pneumatice, vše se tak točí okolo osy a tou osou pro živé systémy je situace, myslíme a konáme podle situace, většina politiků na světě je pátým kolem u vozu, které se neotáčí, protože je v kufru auta jako rezerva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *