Ano, pokrytecké nuly si v politice hrají na velká čísla

Nuly z dálky vypadají jako velká čísla. Podívejme se na veliká lidská jména jako je Ježíš Kristus a Buddha z dálky vypadají jako veliká čísla z blízka poznáme že to byli nuly s nulovou hodnotou, stejné je to i dnes s lidmi, o kterých média neustále hovoří, a za tisíc let se ukáže že to, to byli jenom nuly, sejde z očí tak sejde i z mysli. Pokud je někdo dlouho mrtvý, můžeme o něm tvrdit to, že byl; geniální, moudrý, krásný, silný, veliký, charismatický, atd. využíváme toho že si kritici nemohou ověřit naše dezinformace.

Vše je zde pokrytecké divadlo ve kterém si nuly hrají na veliká čísla, podívejme se na sport, někdo vyhraje a příště zase prohraje, nikdo nedokáže trvale vyhrávat! Za každým úspěchem je štěstí, štěstí je jako hod kostkou, nemůžete nijak ovlivnit jaké číslo vám padne. Čas pomalu a jistě eliminuje všechny nuly, smrt to je konec hry o hodnoty, jde o to mít možnost se starat o veliké hodnoty, jako ředitel nebo prezident. Vše co zde pracuje, bylo vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to zde pracovalo, bohužel často se vytvoří zmetek, a nám je líto ten zmetek eliminovat, ten druhý je neopravitelný zmetek.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu