Ano, po bohatství následuje chudoba

Na problematiku nadbytku a nedostatku se lze podívat z velmi mnoha subjektivních pohledů, každý pohled je založen na porovnávání, myšlení to je psychická práce s hodnotami, které porovnává s jinými hodnotami, takto konstatujeme, je toho nadbytek nebo nedostatek, je to veliké nebo malé, atd. chudoba a bohatství, je relativní pojem, jeden filosof řekl, bohatý je ten kdo je spokojený s tím co má, a chudý je ten kdo je nespokojený s tím co má. 
 
Podívejme se třeba na hmyz, on nic nemá, a vůbec mu to nevadí, a je spokojený s tím, jaký je jeho život, hmyz nemá s čím porovnávat, protože je to všude pořád stejně nastaveno, a naděje na nějakou změnu je nulová. Jakmile je zde možnost porovnávat, tak vzniká toužení po tom, co nemáme, člověk něco jí, a jeho pes touží ochutnat to co člověk jí, o tom to je, někdo je ředitelem, tím je zde snaha o to poznat jaké je to být ředitelem. 
 
Ano, po bohatství následuje chudoba, vše je zde v pohybu a tak jednou jsi nahoře a potom jsi dole, jenom smrt je zde jistá. Podívejme se na zániky kultur, co bylo prioritní příčinou zániku Řecké a Římské kultury? Příčinou byl pád centrální diktatury, jakmile diktatura padne, tak tím padne i veliká stará kultura. Čína ekonomicky rychle roste, protože je zde centrální diktatura, v Indii je mnoho století veliká bída, protože zde není centrální diktatura. 
 
Pokud potřebujeme eliminovat bídu tak musíme nastolit globální čipovou GVKB diktaturu, každý dostane do hlavy GVKB čip, a tak bude sloužit GVKB systému, co využívá GVKB umělou inteligenci, ten kdo nebude dobře sloužit, ten bude recyklován na substrát. Na myšlení a rozhodování zde bude GVKB čip v hlavě, ty zde budeš na hodnotnou práci která je pro společnost užitečná.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu