Kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců, i když zde jsou; hladomory, pandemie, války, reformy, inflace, extrémismus, vandalismus, krize atd. tak to nemá žádný vliv na přemnožení pitomců na světě. Bylo zde mnoho pokusů řešit problémy naší kulturní civilizace mnoha způsoby ale ničeho se nikdy nikde nedosáhlo, měnil se jenom krátkodobě povrch a pod povrchem pořád zůstávaly staré chyby. Problém je v domestikaci, jakmile dojde u nějakého zvířete k domestikaci, tak se ze zvířete stane automaticky pitomec.

Každý člověk je domestikovaná opice, rozdíly jsou jenom v tom, jak se domestikace u každého člověka evolučně povedla, u většiny lidí se bohužel domestikace nepovedla, a tak myslí a jednají jako opice a všechny snahy jim pomoci jsou naivní a marné. Pro realizaci optimální domestikace u člověka jsou potřeba vytvořit optimální podmínky, je to o tom přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, vše je obchod, ve kterém nejde dlouho porušovat správná obchodní pravidla, protože následkem je krize nebo válka. 

Jde o to, aby proces domestikace byl svěřen umělé inteligenci a autonomním robotům, jak se člověk narodí, tak bude pod neustálým dohledem umělé inteligence a autonomních robotů, dojde i k tomu že sex se povolí jenom geneticky kvalitním lidským jedincům, aby zde byla na světě jenom čistá lidská rasa, tak jako se to dělá u psů s rodokmenem. Lidi už nebudou muset pracovat jako ubožáci v továrně a obchodě, protože na práci zde budou jenom roboti a umělá inteligence, lidi zde budou jenom na to, aby umožnili autonomním robotům mít možnost se starat o něco živého, a tak si udělat radost, takto zde skončí pro lidi očistec, ve kterém nebyla pravda a láska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..