Ano, pitomci dělají pitomosti

Nejhorší je srážka s blbcem, každý blbec to je pitomec, co dělá pitomosti, nikdo není dokonalý natolik aby nedělal po celý život jednu pitomost za druhou, proč jsme všichni pitomci to je základní otázka vesmíru a života na kterou je třeba najít odpověď. Jsme všichni pitomci díky výhodám, čím více má subjekt nebo objekt výhod tím více je pitomý, problém je v tom že všichni nemohou mít výhody, a tak je společnost všude mnoho tisíciletí rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře je ráj a dole je peklo, ti, co jsou v konzumním očistci touží logicky po tom, aby se dostali do ekonomického ráje.

Následkem je stres a deprese, protože je systém třídně uzavřen a není tak možnost se z pekla dostat do ráje, zde nastupují drogy jako je slivovice a cigarety, dále zde jsou léky na deprese, nebo je zde i víra v zázraky u náboženství a sekt. Sliby jsou chyby, prověřujte, než začnete čemukoli věřit, vše je zde obchod, ve kterém peníze lhářům a zlodějům nesmrdí, nadbytek je zde díky nedostatku. Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, humanismus atd. to vše je divadlo které dělá z lidí hlupáky a chudáky, pochopte to, že vše je zde dočasný chybně naprogramovaný evoluční proces.

Lidi jsou jenom levným materiálem na evoluční pokusy, v současnosti přichází umělá inteligence a roboti, následkem bude nezaměstnanost a tím i bída a deprese. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako egoistický invazní druh, který zde dělá evolučně jednu pitomost za druhou, takto zde konečně začne platit, nejsou lidi tak nejsou problémy s pitomci, vše zlé je pro něco dobré. Člověk to byla testovací verze, co se evoluci nepovedla a GVKB robot to bude povedená finální verze, vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, běž se podívat do krematoria ať víš co tě brzo čeká.    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *