Ano, pesimisté vyhrávají a optimisté prohrávají

Co dělat, pokud nejsi v něčem úspěšný? Vše je hra o hodnoty, jak být v této hře úspěšným, když je zde tak tvrdá konkurence? Jde jenom to, jaké máš priority, chybné priority mají za následek to, že nejsi zde v něčem úspěšný. Mnohdy jsou chybné priority, nuceny subjektům a objektům násilím! Co je chybná priorita? Chybnou prioritou je optimismus, studoval jsem velmi dlouho vědecky a statisticky to, co je zde neúspěšné a to co je zde úspěšné, úspěšní byli jenom pesimisté, optimismus vás jistě trvale odstaví na vedlejší kolej. 
 
Třeba náš národ je národem optimistů, a proto jsme mnoho století odstavení na vedlejší koleji! Podívejme se třeba na mezilidské vztahy, jako optimista navážete vztah s nějakým idiotem, a následkem je to, že on z vás udělá idiota, a tím vás odstaví na vedlejší kolej. Je to jako v šachové hře, pesimisté vyhrávají a optimisté prohrávají, to co vypadá na šachovnici optimisticky, to může být jenom past, protože jste nedomysleli následky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu