Ano, parazity zde nechceme

Ekonomická třetí světová válka začala zcela nenápadně, nájezdem parazitů z jižních svatých zemí, je to válka ekonomická založená na ekonomickém parazitování, a fanatickém terorismu, je to svatá válka, ve které se paraziti s tmavou pletí prohlásili za svaté, a hostitele s bílou pletí prohlásili za hříšníky, které je třeba zabíjet pomocí terorismu. Budeme se muset vrátit k tradici z druhé světové války, a použít na parazity zase jedovatý plyn (Cyklon B, Uragan D) v plynových komorách, který levně a rychle eliminuje ekonomické parazity, z jižních zemí. 
Mnozí mohou namítnout, že eliminování parazitů po milionech v plynových komorách je porušením lidských práv, na to je zde odpověď, že ten kdo je parazitem, ten není už člověkem. Lidově se říká že dobrota je žebrota, podívejme se na statistiky, nebo do minulosti, jak to dopadlo, když bylo sobectví nahrazeno násilně altruismem, následkem byl zánik kulturní civilizace, protože z lidí se stal dobytek. 
Tento svět je jako zrcadlo, a pokud se do zrcadla podívá parazit, tak v zrcadle spatří parazita, na jedné straně zde někdo má obrovský plat za vysokou státní funkci, kde nic nedělá a na druhé straně zde jsou chudí zaměstnanci, co mají dluhy, a pokud by dlouhodobě onemocněli, tak by z nich exekutoři okamžitě udělali bezdomovce. 
Podívejme se na Romy (cikány) jak na nás už velmi dlouho parazitují a jak se zde nemorálně chovají, nevěřte na multikulturní civilizaci, věřte na jednoduchou civilizaci, ve které ten kdo profesionálně nepracuje, ten taky zde nejí! Proč se paraziti z jihu, nehrnou k mezinárodní společnosti pro vědomí Kršny, zde by nemohli totiž ekonomicky parazitovat, a o tom to je, za vším jsou v konzumní ekonomice jenom peníze!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu