Přeskočit na obsah

Ano, pandemie je irelevantní

Dvacet měsíců nás média globálně bombardují všude informacemi o tom, že je zde nová smrtelná pandemie, na kterou lidi často umírají, to je lež jako věž! Podívejme se globálně na příčiny úmrtí lidí a zjistíte že pandemie je někde na konci statistiky úmrtí, příčin úmrtí! Nejvíce lidi umírají na infarkt myokardu mrtvici infekce atd. Pandemie spadá do kategorie infekčních nemocí, kterých je nekonečné množství, protože je jich tolik že není možné je správně spočítat.

Infekční nemoci postihují živé systémy už od té doby, co zde existují na světě živé systémy, infekce je chyba ve složitém programu, čím více je program složitým, tím více má problémy s infekcí, je to v principu stejné jako u operačních a reakčních systémů. Proto nový Windows 11 při instalaci vyžaduje nový počítač který je ještě v záruce a který je už technicky zabezpečen proti infekci z internetu. 

Civilizovaný člověk se podobá laboratorní myši, na které se dělají pokusy, laboratorní myši mají slabou imunitu a stejně tak i civilizovaný člověk má slabou imunitu, jsme izolování od infekce a jíme převařenou stravu, logicky pak stačí málo a pandemie nás začne eliminovat ve velkém, jsou to jenom příčiny a jejich následky, komu není rady tomu není pomoci. 

Představme si, že bych chtěl v roce 2000 vystoupit v USA televizních zprávách s tím, že pokud nebudeme dbát na to abychom měli imunitu proti infekčním nemocem, jinak že nás bude čekat veliká globální pandemie, tak by mě nejspíše odvezli do psychiatrické nemocnice. Pandemie jsou jako stín, před kterým nikdo neuteče, veliké změny konzumní společnosti nastávají teprve po veliké krizi, ve které zemře veliké množství lidí. 

Štítky: