Ano, pandemie je dogmatickou vědeckou totalitou

Vše zde je mnoho miliard let o protikladech a kauzalitě, jsme loutky, které ovládá od narození do smrti nejvíce protiklady a kauzalita, pandemie je dogmatickou vědeckou totalitou a je třeba se ptát komu pandemie přinese největší užitek? Největší užitek má z pandemie elita, co má zde imunitu a popularitu, klasicky řečeno, ryba smrdí od pitomé hlavy.

To celé mi připomíná nákup ledničky, je třeba vědět co je pro nás prioritní, prioritní je u všeho kvalita, nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci, které jsou nekvalitní. Zavedeme proto u lidí globálně roční certifikaci kvality, ten, kdo v nemocnici každý rok od narození do smrti nezíská certifikaci kvality ten bude v krematoriu eliminován.

Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je dostanou, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí autonomních inteligentních robotů na akumulátory, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty. Není důležitý egoistický zájem subjektu, ale je důležitý jenom zájem objektu, malé se musí podřídit velikému, bylo a bude! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *