Ano, pandemie ekonomiku likviduje

Pokud je zde ekonomický problém tak příčinou jsou vždy chyby u elity, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb, komu není rady tomu není ani pomoci, slepá elita vede slepé zástupy o tom to všude je.

Člověk se liší od zvířat tím, že je evolučně vyspělejší, a tak má mnoho výhod a jistot, proč elity selhávají a následkem je blbá nálada? Elity mnoho století všude selhávají, protože jsou mnoho vzdálené od dělnické třídy, pořád platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to každý udělá takové to i má, bylo a bude!

Konzumní společnost, musí začít konečně fungovat tak jako to funguje ve sportu, bez lží a krádeží. Je třeba zavést kontrolní systémy v reálném čase, založené na umělé inteligenci, místo elity, která pokrytecky lže a krade, bude zde vše globálně řídit jenom GVKB umělá inteligence.

Už zde nebudou problémy s lidmi, co porušují zákony a předpisy, chybu každý udělá jenom jednou, protože chybný genetický materiál bude umělá inteligence optimálně recyklovat, pro nikoho zde nebudou výjimky nebo imunita, padni, komu padni, takto zde globálně skončí degenerace a přelidnění, tím skončí i pandemie, která ekonomiku likvidovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *