Přeskočit na obsah

Ano, pandemie Covid-19 odhalila v nahotě realitu

Už dva roky je zde pandemie Covid-19, v mnohém se pandemie podobá veliké válce, a tak zde jsou neustálé informace z bojiště, a je zde mnoho těch co v této válce zemřou. Realita to je továrna na evoluční experimenty a vše co je živé to je materiálem na evoluční experimenty, smrt je ukončený experiment.

Pandemie je evoluční experiment, který testuje u lidí jejich odolnost proti virům, mnoho lidí není proti virům odolných, a tak předčasně umírá. Logicky hledáme na pandemii léky a očkování, na veliký problém je potřeba veliké množství času abychom jej dokázali vyřešit, veliké problémy nám dávají možnost provést veliké změny, aby se už staré problémy neopakovali.

Jako ideální změnu spatřuji čipy do hlavy, které odříznou mozek od reality, vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence, tím zde logicky skončí; náboženství, politika, byrokracie, reklama, školství, rodina atd. díky čipům se bude dbát o to, aby byli zdraví natolik že zde už nebudou pandemie, jak si to uděláme takové to máme o tom je cesta k dokonalosti.

Štítky: