Ano, pandemie čerty v očistci eliminuje

Tak jako se cikáni rozhodli že se přejmenují na Romy, tak se čerti v konzumním očistci rozhodli, že se přejmenují na člověka a lidi. Vše je zde jenom o reklamě, která nás klame tím, že se něco přejmenuje nebo se změní povrch.

Náboženství jasně říká to, že je každý člověk od narození do smrti hříšníkem a tím je logicky i čertem, jenom andělé jsou svatí a v konzumním očistci nejsou žádní andělé. Z čerta nikdo anděla neudělá, čert si může jenom hrát na anděla, ale pod maskou anděla je ukryt čert.

Ježíš Kristus je čert, co si zde hrál na anděla, a proto byl za to rouhání nahý ukřižován, války a totality v nahotě odhalují to, že jsme hříšní čerti, co žijí v pekelném konzumním očistci, proto je zde dobrota žebrota a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění.

Ano, pandemie čerty v očistci eliminuje, pandemie je evolučním trestem za to, že jsme invazním druhem, který egoisticky poškozuje globálně ekosystém, vše zde jsou příčiny a jejich následky. Mnoho savců má dobrou imunitu, a tak se nemusí bát pandemie, žijeme ve špinavé civilizaci daleko od čistého ekosystému a tím se logicky oslabila naše přirozená imunita, následkem jsou logicky pandemie a mnoho nemocí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *