Ano, padáme dolů a nemáme zlatý padák

Když čtu velmi staré knihy, tak si uvědomuji, že se mění jenom módně povrch u naší konzumní kultury, ale pod povrchem je vše pořád jenom o sobeckém toužení, které je lidem psychickým soužením. Vše je zde postaveno na uzavřeném centrálním systému, kde se v centru uzavřela mocná a bohatá elita, která vede nekonečnou konkurenční válku, s konkurenční mocnou a bohatou elitou.
Vše zde řídí jenom prioritní závislosti, jde zejména o; peníze, drogy, sex, výhody, jistoty, autoritu, popularitu, moc, atd. ten druhý je; blázen, idiot, blbec, vůl, pitomec, zlatokop, svině, parazit, neandrtálec, atd. nemáme rádi cizí lidi, protože nám ve všem konkurují, a naše zisky nám tím snižují, když je mnoho chytrých podnikatelů, tak je zde i málo hloupých zaměstnanců.
Hodnotu má zde jenom to co potřebujeme a je nám to obtížně dostupné, je zde mnohé co je nám obtížně dostupné a snaží se to vyvolat iluzi, že to k něčemu nutně jistě potřebujeme, a že bychom si to měli díky reklamě, nebo díky módě nutně pořídit.
Kup si; knihu, auto, byt, televizi, fotoaparát, telefon, oblečení, atd. byt se nám plní věcmi, které nám v bytě jenom překážejí, a je nám líto je vyhodit, protože jsme si ty věci, museli draho koupit. Základem je v našem životě zdraví těla a zdraví psychiky, jakmile nejsme zdraví, tak se nám začne vše rozpadat, a my padáme dolů, a nemáme zlatý padák.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu