Ano, otrokům určují pravidla hry otrokáři

Ano, otrokář na otroky z vysoka sere. Peníze za práci neznamenají to že jsi svobodný, otrok dostane jenom tolik peněz, aby měl sílu k práci, a tak mají otroci dluhy a bojí se exekutorů. Proč by se měl otrokář starat o otroky, s tím je mnoho problémů, ať se každý otrok postará sám o sebe, nezvládneš se postarat sám o sebe, tak máš smůlu, jak si to uděláš takové to i máš. Otroci mají možnost si zvolit demokraticky svoje nové otrokáře, pokud by mohli volby eliminovat ekonomické otroctví, tak by otrokáři volby zakázali.
 
Každý centrální systém jako je; feudalismus, kapitalismus, socialismus, digitalismus, atd. to je jenom strategie jak otrokáři jednají s otroky. Ten kdo má zde sekretářku, ten je zde i otrokářem, pokud jako zaměstnanec nemáte sekretářku, tak jste zde jenom ekonomickým otrokem. Otrok nechce emancipaci u otroků, on chce být otrokářem, nejvíce toužíme po tom být nahoře, protože zde můžeme snadno parazitovat na těch co jsou dole, následkem jsou z nás alibističtí kariéristi, co hledají protekci, která jim umožní být zde nahoře.
 
Ekonomické krize a veliké války v nahotě odhalují to že jsme jenom otroci, se kterými si mohou dělat otrokáři co je napadne, miliony mrtvých otroků ve zbytečné válce, to je jenom statistika, když ale umře stářím v nemocnici otrokář, tak to je najednou národní tragédie a státní smutek se najednou na několik dní vyhlašuje. Média nám vymývají mozek dezinformacemi o tom jak se máme dobře a že jsme svobodní, neustále opakovaná lež se tak stává pravdou. Svobodným lidem situace určuje pravidla hry o hodnoty, otrokům určují pravidla hry otrokáři tak, aby se měli dobře otrokáři a otroci se měli zle, vše je o pravidlech hry o hodnoty, pravidla jsou ekonomickou klecí, ze které otroci nemohou uniknout.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu