Ano, období zlatých padáků brzo skončí

Všude se škrtají zbytečné náklady, a tak už brzo skončí i výhodné pracovní smlouvy, pro vysoké funkcionáře, lidi si neuvědomují, co bude znamenat nasazení umělé inteligence a robotů, vše se od základů změní, a ze zaměstnanců se stanou vojáci, s nulovou hodnotu, za malou chybu zde bude jistá smrt. Lidi se budou po milionech přesouvat do míst, která nebudou vhodná pro život, a zde budou umírat ve špatných podmínkách jako mouchy.
Skončí pro lidi období, kdy byli gramotní a chodili do školy, roboti zde budou místo lidí, co měli vysoké vzdělání v nějaké specializaci, lidi zde budou v pozici levného tažného dobytka. Skončí období, ve kterém se draho v krematoriu spalovala lidská těla, místo krematoria zde bude lidské tělo hozeno do řeky nebo do moře, logicky tím zaniknou i krematoria a hřbitovy. Doba kdy bylo lidí na světě, jako sraček skončí a dojde to k tomu, že zde místo lidí budou jenom GVKB roboti, a pyšného člověka nakonec spatříte jenom v muzeu, jako exponát z umělé hmoty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu