Ano, o životě a smrti nic nevíme

Představte si, že jste existenčně Covid-19, jak budete vnímat realitu? Vše, co je živé to vnímá situaci, ve které existuje, my jako lidi známe jenom lidskou situaci, protože je nám blízká a nedokážeme vnímat situaci u jiných živých systémů. Všechny situace to jsou příběhy spojené s prací, proč nás Covid-19 zabíjí jakou k tomu má příčinu?

Je to jenom o vyrobení a nastavení živého systému, svým způsobem je každý živý systém naprogramovaný stroj, Covid-19 byl vyroben a nastaven, aby zabíjel lidi, tak jako voják ve válce zabíjí nepřátele! Vše, co je živé to si pamatuje dobro a zlo, aby se zlo minimalizovalo, strach to je informace o tom že by mohlo dojít ke zlu, radost to je informace že se stalo dobro.

Jaký má vlastně život smysl, když jsme jenom ubohým materiálem na evoluční pokusy a smrt to je konec evolučního pokusu? To, co většina lidí považuje naivně za smysl života, to je jenom droga, na kterou vzniká závislost.

Pokud někdo byl navyklý na drogu a najednou mít drogu nemůže, tak z toho má psychické problémy, nejsou jenom chemické drogy drogou může být; moc, bohatství, popularita, výhody, láska, sex, svatost, vědomosti, inteligence atd. pokud bychom člověka odřízli po narození od drog, tak by se z člověka stala loutka s nulovou hodnotou pro společnost.

Drogy proměnili opici na člověka, bez drog se z člověka stává opice. Logicky problémy s lidmi, co jsou ve vězení nebo v psychiatrické nemocnici jsou o tom, že jsme neposkytnuli správné drogy těmto lidem, a tak se z těchto lidí stali opice.

Jako ideální řešení bude dát všem lidem do hlavy čip který odpojí mozek od reality a místo reality bude znát mozek jenom virtuální realitu, takto lidi dostanou moderní drogu a tím už zde nebudou s lidmi žádné problémy, už nebudeme potřebovat; peníze, výhody, drogy, vlastnictví, sex, politiky, byrokraty, kněze, vojáky, policajty, soudce, profesory atd. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *