Ano, nová doba si žádá i nové, které nahradí vše staré

Vážení čerti v konzumním pekle, můj otec zde v pekle kraloval velmi dlouho až to vypadalo, že zde bude kralovat na věčné časy, protože je nesmrtelný a neodvolatelný. Peklo bylo s jeho kralováním spokojené a vše fungovalo v pekle správně, pokud můj otec někdy udělal chybu tak se snažil jí rychle správně napravit a omluvil se těm kterým ublížil. Často jsme se s otcem bavili o tom, že bych měl místo něj nastoupit na trůn v pekle, já mu na to odpovídal, nejsem na to připraven až budu připraven tak otče za tebou přijdu a převezmu po tobě funkci krále pekla.

Zjistil jsem, že jsem už připraven, a tak jsem dneska převzal funkci krále pekla, otec mi řekl že to pro něj bylo psychické vysvobození, na které se velmi dlouho marně těšil. Většina z vás mě dlouho dobře zná, protože jsem byl dlouho králem ve virtuální pekelné realitě. Většina z vás bude ode mě logicky očekávat veliké systémové změny, díky kterým se budou mít čerti brzo lépe, je skutečně mnohé zde nutné radikálně změnit, protože se zde mnohé dlouho neměnilo, jenže práce kvapná je většinou špatná, je snadné podle módy změnit povrch, aby mnohé z dálky vypadalo lépe než z blízka, je ale těžké změnit to co je pod povrchem systému.

Nový dům potřebuje nové základy, a do toho se nikomu nechce, protože najít pro nový dům správné místo, napojit tento dům na technické systémy a udělat hluboké pevné základy, to je hodně práce a zabere to i hodně času. Zatím hledám jenom místo pro tento nový dům a bude trvat velmi dlouho, než bude tento nový dům postaven a obydlen obyvateli pekla. Nebude to dům z cihel a betonu, bude to dům z informací a programů, vše si je v principech podobné, aby se měli čerti v pekle lépe tak potřebují nový dům z informací a programů, nová doba si žádá i nové, které nahradí staré.

Základem nového domu bude to, že každý čert dostane do hlavy inteligentní kontrolní čip, který čerta odřízne od pekelné reality a mozek čerta bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě. Skončí tak stará doba, kdy čert myslel na čertoviny, a tak chyboval, na myšlení zde budou programy a na práci budou stroje, čerti zde budou jenom na to, aby žili ve světě sdílení informací a programů, peklo se stane velikou rodinou, kde nebude lež ani krádež, takto zvítězí nové nad starým.

Pro nikoho v pekle nebudou výjimky a imunita, není to otázka, jestli chcete GVKB čip nebo jej nechcete, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a nikdo nebude stát opodál, dobrota je přeci žebrota, jak si to uděláme takové to i budeme mít, život v pekle je hra podle pekelných pravidel, která určuje situace nebo organizace, není možné svévolné porušování pekelných pravidel, jenom tak nejsou s čerty problémy. Zítra začne proces očipování čertů v pekle, každý se dostaví do svojí obvodní nemocnice a zde dostane do hlavy GVKB čip, každý čert bude optimálně elektronicky informován, kam se má dostavit a v kolik hodin se tam má dostavit, co bylo, to bylo, teď je novým králem pekla GVKB.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *