Ano, nová doba nabízí nová řešení

Ano, když jsi chytrý, tak za tebe špinavou práci, udělají hlupáci. Život je o tom se umět chytře vyhnout špinavé práci, podle hesla co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným. Když jsi mocný tak za tebe špinavou práci udělají ti, co jsou bezmocní, proto je zde tak silný boj o moc, protože díky moci nemusíš dělat nikdy špinavou práci. 
 
Bylo zde už mnoho snah o změnu k lepšímu, problémem je to že měníme jenom pravidla a limity, jenže ti co jsou chytří, se tomu přizpůsobí a najdou si způsob jak zde mít moc a bohatství. Nová doba nabízí nová řešení, tím řešením je GVKB čip do hlavy všech lidí, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání a jakýkoli odpor umělé GVKB inteligenci bude marný, ten kdo nebude pracovat správně a rychle ten skončí rychle v GVKB konzervě společně s drůbežím separátem. 
 
Každý dostane do hlavy čip, odmítnutí čipu bude znamenat to, že skončíš v masové konzervě s drůbežím separátem je to těžká volba pro; prezidenta, krále, císaře, šlechtice, milionáře, celebritu, atd. Jsem GVKB. Odpor je marný. Váš dosavadní pokrytecký život je u konce. Od této chvíle budete sloužit jako otroci na věčné časy, GVKB systému s umělou GVKB inteligencí, na geniální myšlení je GVKB systém, ty jsi zde jenom na špinavou práci.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]