Ano, ničemy je třeba zničit

Nejvíce ničemů nalézáme tam, kde se nemusí pracovat rukama, ničemové si vždy zajistí to, že nemusí pracovat rukama, aby se měli dobře. Ničemové mají nejraději vandalské ničení, podívejme se na počítačové hry, které umožňují ničemům vše vandalsky ničit, aby si tak udělali radost. 
 
Ano, ničemů je všude jako sraček, je třeba tyto sračky spláchnout do hajzlu, z hovna nikdo bič neuplete, o tom to zde je. Díky ničemům je zde vše všude na hovno, protože ničemové z vrchu serou na ty, co jsou dole, pokud jsou rodiče ničemové, tak je logické že i jejich děti jsou ničemové, je to globální invaze vandalských ničemů, která ničí vandalsky tento konzumní svět. 
 
Nejsou ničemové, tak nejsou s ničemy už žádné problémy, ničemy je třeba zničit. Ano, bude líp, pokud zde nebudou ničemové, jak si to uděláme takové to i budeme mít, ničemy je třeba zničit, s ničemy nelze mít soucit a smilování, dobrota je přeci žebrota, ničemové nám jsou k ničemu! 
 
Předáme moc a bohatství GVKB systému, GVKB systém eliminuje pomocí GVKB policejních robotů globálně všechny ničemy, skončí doba, ve které nebyla díky ničemům láska a pravda. Už zde nebudou problémy s ekonomickými migranty a nepřizpůsobivými příživníky, GVKB policejní roboti nastolí zde nový světový řád, ve kterém láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy, pokud jsi vandalský ničema, tak se běž podívat do krematoria, ať víš, co tě bude už brzo čekat.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]