Ano, nežijeme v kapitalismu ale v kariérismu

Nechci žít tam kde je; hluk, špína, smrad, lež, krádež, pyšnost, lakomost, atd. naše konzumní civilizace dělá z lidí, multifunkční inteligentní trouby na dálkové ovládání, proto je život lidí v civilizaci v troubě. Na počátku civilizace je centralizované násilné vybírání daní, a na konci jsou revoluce a války.
Rodina je zrcadlem konzumní společnosti, pokud je rodina v krizi, tak je i konzumní společnost v krizi, rodině jsou pomocí salámové techniky pomalu odebírány výhody a jistoty, muži jsou neustále daleko od rodiny a tak ženy přestávají toužit po rodině a raději se věnují svému zaměstnání, jenom necivilizované národy se rychle rozmnožují, jako králíci v Austrálii, a tím civilizaci ekonomické problémy způsobují, protože zatěžují sociálně zadluženou ekonomiku.
Peníze jsou v civilizaci na prvním místě, aby měla elita v centru nadbytek peněz, tak musí mít pracující ubožáci, nedostatek peněz. Ve snaze snížit náklady, se u zboží a služeb snížila kvalita, vše zde jsou jenom příčiny a následky, za vším je dneska kariérismus, nežijeme v kapitalismu ale v kariérismu, kariéra je pro multifunkční inteligentní trouby na dálkové ovládání prioritou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]