Ano, neustále to říkám, nedělejte to, v čem jste amatéry

Svatý dogmatismus to je bludná teorie, většina lidí si spojuje svatý dogmatismus s náboženstvím, to je ale jenom povrchní poznání toho co je to svatý dogmatismus. Půjdeme na podstatu všeho, tento svět to je napětí mezi protiklady a toto napětí pulzuje a neustále se podle situace mění, vím, že nic nevím, o tom je realita, vše je zde jenom bludiště a naše myšlení to je bloudění v tomto bludišti. 
 
Mnohdy spatříme východ z tohoto bludiště, přechází radost a tak tento výhod použijeme, jenže ten východ vede do jiného bludiště, jenom smrt může ukončit naše bloudění. Lidi dělají chyby, přichází doba inteligentních robotů a roboti budou chybovat mnohem rychleji a levněji. 
 
Absolutno, ve kterém je; vesmír, život, člověk, robot, čas, evoluce, energie, atd. to je jenom testovací verze plná chyb, naděje na to, že zde jednou bude finální verze, bez chyb je naivní utopie. Jelikož realita za moc nestojí, tak je zde snaha jí nahradit iluzemi, a největší iluzí je svatý dogmatismus, který je bludnou teorií. Opravují se chyby vždy jenom na povrchu, a to je jádro problému, musíme jít s opravami chyb do hloubky, ale to je něco mimo naše limity časové a ekonomické. 
 
Největší chybou je amatérismus, neustále to říkám, nedělejte to, v čem jste amatéry, je to ale marnost, pyšným lidem není rady, lidi jsou opilí výhodami, a myslí si, že když budou dělat něco amatérsky, že to bude fungovat. Největší tragédie je dneska u ekonomiky a politiky, amatéři zde chybují a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, stavebnictví, rodiny, psychiky, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu