Přeskočit na obsah

Ano, neustále se musíme učit novému

Proč máme s mozkem neustále problémy? Mozek je inteligentní o tom nikdo nepochybuje, a právě inteligence má za následek to, že máme s mozkem problémy, intelligence je schopnost se učit novému, neustále se musíme učit novému, protože škola života nemá prázdniny. Učení není mučení, pokud je učení hrou, učíme se teorie, a proto je nám učení mučením, diplomové práce jsou krásnou ukázkou teorie, která v praxi nefunguje optimálně.

Bylo na tento problém mnohokráte dlouho všude poukazováno, ale nic se nezměnilo a pořád dokola nutíme lidi k tomu, aby se učili teorie tak dlouho, až se z lidí všude stali pitomci, co dělají pitomosti. Propaganda a cenzura dělá pomocí svaté teorie z lidí všude pitomce a následkem je blbá nálada a tím veliká závislost na pivu a cigaretách, říkat lidem to že jejich ubohé závislosti z lidí udělají ubožáky to je marnost, navíc lidí je všude jako sraček a ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole.

Náboženství chce změnit člověka a politika chce změnit společnost, obě snahy jsou na hovno! Problémem je to že schopnosti a možnosti člověka narazili na evoluční limity které nejde už překonat po dobrém ani po zlém, člověk je jako počítač s Windows 7 na který nejde už nainstalovat Windows 11 protože zde není kontrolní čip. Budeme muset proto muset nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, vše je zde dočasným evolučním experimentem, nejprve zanikly fotoaparáty na kinofilm a dneska začínají zanikat digitální zrcadlovky. Stejně tak i na internetu nedávno zanikl populární blogovací systém blog. cz

Štítky: