Ano, nepřizpůsobivý příživníci budou už brzo v pytli

Normální člověk je iluze protože normalita je založena na porovnávání s něčím co je podle nás normální, jenže to co je podle tebe normální, to nemusí už být podle mě normální, každý vnímá normalitu podle situace, ve které existuje. Svěřujeme bláznům veliké hodnoty a následkem je veliké množství problémů, podívejme se na televizi a na internet do hloubky, je to vše virtuální blázinec, a normalita je zde vzácnou výjimkou. 
 
Je třeba tento problém řešit komplexně do hloubky, povrchních řešení zde už bylo mnoho, ale nic se tím nevyřešilo. Jediným možným řešením, je začít vyndávat lidem z hlavy mozky, a dávat je do pytlů, tak budou bláznivé mozky konečně v pytli, mozky napojíme na virtuální GVKB systém, a GVKB umělá inteligence bude mozky kontrolovat, a vadné mozky se budou recyklovat na substrát. Je třeba mít zde vše globálně pod kontrolou, nová doba si žádá nové přístupy k novým problémům, jak si to zde globálně uděláme, takové to zde i budeme logicky mít. 
 
Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, na každého dojde jistě řada, už nebudou lidi potřebovat soukromá letadla a soukromou ochranku, mozek v pytli, bude mít minimální nároky na spotřebu zdrojů a hodnot. Obzvláště se těším na to, až se vyndají mozky z hlav lidí, co zde byli extrémisty, a odmítali se přizpůsobit společenským pravidlům, a jejich smyslem života bylo být ekonomickým příživníkem. 
 
Mozek extrémisty, který je v pytli, už nemůže způsobovat svému okolí škodolibě problémy, umělá GVKB inteligence bude vše cenzurovat, a mozek extrémisty neustále bude v pozici vězně v dokonalém vězení, kde není žádná šance na útěk, nebo na páchání terorismu. Vše je zde hra, a pokud někdo hrubě porušuje pravidla hry, musí počítat s tím, že bude v pytli.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu