Ano, nepřizpůsobivý idiot bude recyklován na substrát

Pokud se optimálně nepřizpůsobíš, tak budeš recyklován, mocné a bohaté elitě už došla trpělivost s nepřizpůsobivými idioty, zavede se logicismus, který nahradí kapitalismus a komunismus, konzumní společnost už nebude rájem pro nepřizpůsobivé idioty. Vše budou globálně řídit jenom GVKB počítače s GVKB umělou inteligencí ve spolupráci s GVKB roboty.
Nebudou zde už sepsané; zákony, normy, předpisy, výjimky, pravidla, atd. bude zde jenom úkol, a pokud jej optimálně rychle nesplníš, tak budeš recyklován, nepřizpůsobivých idiotů je na světě jako much, a tak zde budou GVKB pavouci do sítí chytat tyto mouchy, aby je mohli recyklovat na substrát.
Lidi už se nebudou zajímat jak zde získat výhody a jistoty, díky lžím a krádežím, ale budou se zajímat jenom o to, jak se optimálně přizpůsobit, a tak se vyhnout recyklování na substrát. Bude to globální policejní systém, ve kterém se nebude lhát a krást, konečně láska a pravda, zvítězí na věčné GVKB časy, nad nenávistí a lží.
Lidi dělají chyby, a proto se lidem dokonale odebere moc a bohatství, lidi budou nazí a hladoví, tak jim konečně dojde to, že jejich hodnota zde je nulová. Všechny náboženské a politické ideologie budou globálně recyklované na substrát, a ideální zde bude jenom GVKB systém, ten kdo by skepticky pochyboval o GVKB systému, ten jako nepřizpůsobivý idiot bude recyklován na substrát.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu