Jízda hromadnou dopravou v nahotě odhaluje realitu, ve které žijeme, je zde často problém si během jízdy sednout a někteří cestující brání ostatním v nastupování a vystupování, další problém je zde s kočárky a invalidy. Je zde neustále snaha jednat s lidmi jako by to byli ovce, války a pandemie jsou následkem toho že se s lidmi jedná jako by to byli ovce o které se stará elita která si hraje na svaté pastýře.

Nevěřte tomu, že víra dokáže zázraky, zázraky jsou možné v našich snech nebo v pohádce, neustále je zde snaha dělat z lidí pitomce pomocí propagandy a cenzury, není žádný rozdíl mezi pravicí a levicí v politice, protože všem politikům jde jenom o to získat výhody a mít se tak dlouho dobře, voliči jsou pro politiky jenom ovce. Vše, co není v souladu s lidovou moudrostí, to je jenom propaganda a cenzura kterou používá mocná a bohatá elita k tomu, aby mohla snadno z lidí udělat pitomé ovce. 

Všude kde jsou daně tam vládne levice, to znamená že vláda pravice je utopie, protože pravice musí požadovat zrušení daní, a to žádná pravice neudělá, logicky čím větší se někde platí daně tím více je vláda levicová. Daně přicházejí s přelidněním, a tak čím větší je přelidnění tím větší jsou daně, vše zde jsou příčiny a jejich následky, jak optimálně vyřešit přelidnění to je zásadní politická a ekonomická otázka? Zavedeme globálně optimální bodování lidí a ten kdo bude mít podprůměrné bodování, ten bude eliminován jako genetický odpad, pro nikoho nebudou výjimky a imunita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..