Ano, není kam utéci, všude na světě je práce trestem

Podívejme se na šachovou hru, zde čekáte na to až ten druhý udělá chybu, a o tom je politika a ekonomika, všichni čekají na to až ten druhý udělá chybu, aby nad ním mohli vyhrát, kontrolovat a trestat, o tom je realita. Myslíme a jednáme podle situace, dobrota se stala žebrotou, přelidněná společnost je pro nás psychickým očistcem, protože přelidnění z nás učinilo ekonomické otroky, s nulovou hodnotou.

Nacistické plynové komory ve kterých se zavraždilo mnoho milionů civilistů bez soudu, to je egoistická realita ve které žijeme, člověk je evolučním omylem a tak bude evolucí už brzo eliminován a místo něj zde budou roboti. Stát nemá peníze na nemocnice a důchody, ale má peníze na armádu a politiky, vše je o tom čemu dáme protekci.

Pověz mi čemu dáváš protekci a já ti povím kdo a co jsi, pokud dáváš protekci lhaní, tak jsi pokrytec, a za trest žiješ v psychickém očistci. Měníme jenom povrch systému a pod povrchem je pořád divoké zvíře které myslí egoisticky jenom na sebe, silní parazitují na slabých, není kam utéci, všude na světě je práce trestem.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu