Ano, není ekonomické být ubohým zaměstnancem

https://www.flickr.com/photos/gvkb/35526196392/

Boj nebo konflikt nevznikne tam, kde pro něj nejsou podmínky, pro vznik násilí zde musí být podmínky, čím lepší jsou podmínky pro boj a konflikt, tím více je zde boje a konfliktů. Jsou zde složité dlouhodobé problémy s konfliktními subjekty nebo objekty, tak stačí jenom změnit podmínky, a problémy okamžitě zmizí. Základní metodou je odříznutí od potřebných zdrojů, systém, který nemá potřebné zdroje, je v situaci kdy si nemůže dovolit zbytečný konflikt nebo zbytečný boj. Podívejme se do praxe, abychom se prakticky přiblížili ke komu, co to znamená odříznutí od potřebných zdrojů, když budete držet týden hladovku, tak přestanete být konfliktní a bojovní, tělo automaticky zablokuje vše, co by jej mohlo nějak okrádat o zdroje. Proč jeden národ napadne vojensky jiný národ? 
Agresivní národ má nadbytek zdrojů a tak si může dovolit agresi a válku, jakmile ale agresorovi dojdou zdroje, tak je válka rychle ukončená, obrazně to připomíná maratónský běh, běžet může ten kdo má v sobě veliké zdroje energie a když dorazí do cíle tak je vyčerpaný a dlouho odpočívá. Zde se dostáváme k ekonomickému paradoxu, kdy vám zaměstnavatelé dají malou mzdu, a požadují od vás veliký pracovní výkon, následkem je zhroucení konzumního systému. Problémem je malá hodnota zaměstnanců, způsobená modernizací a přelidněním, mnohým už došlo, že není ekonomické být ubohým zaměstnancem, a lepší je si najít jiný způsob existence. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu