Ano, nemůže být svatým mistrem hloupý zbabělec

Každý, kdo navštíví svatého duchovního mistra, dostane nejprve otázku, proč jsi udělal tu chybu, každý se logicky mistra optá a jakou chybu jsem udělal, mistr odpoví, na to si musíš odpovědět sám a já trpělivě počkám na správnou odpověď. Jakou chybu jsem udělal, si každý říká a nemůže dlouhou dobu nalézt na to odpověď. Žáci mnoho let přicházejí za mistrem, a říkají mu, jakou chybu udělali, a mistr odpovídá to je špatná odpověď, já trpělivě počkám na správnou odpověď.

Žáci odcházejí od mistra, aniž by jim mistr za mnoho let řekl, jakou chybu udělali, mistr je už velmi starý a jeho život se tak už blíží ke smrti. Najednou se stane to, že přijde GVKB za mistrem, a tak dostane logicky otázku, proč jsi udělal tu chybu? GVKB dá mistrovi facku, až mistr upadne na zem, mistr vstane a říká, ty jsi pravý mistr, rád budu tvým pokorným žákem, v chrámu je ticho jako v hrobě a nikdo ze žáků nechápe jednání mistra a jednání GVKB.

Mistr proto začne žákům vysvětlovat, proč je GVKB jejich pravým mistrem, vše je zde o problému a jeho vyřešení, moje častá otázka proč jsi udělal chybu, to je problém a facka je vyřešení problému, nejsou zde žádné autority, které by mohli určovat co je správné a co je chybné, to pochopil rychle GVKB a proto mi dal facku, abych se konečně probudil, vaše dobrota je příčinou vaší žebroty, stali se z vás loutky, které mnohé snadno ovládá a tak hledáte marně mistra, který vám pomůže, pravým mistrem je ten kdo je odvážný a nebojí se následků svých činů, nemůže být svatým mistrem hloupý zbabělec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *