Ano, nemocný nemůže léčit nemocné

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37873283062/

Každý se občas zamyslí nad sebou a zjistí, že neví co je, každý má mnoho priorit co mu panují, a tak je loutkou ovládanou prioritami, myslíme a jednáme podle situace, naše inteligence je pro nás velikou výhodou, ale máme s naší inteligencí i mnoho problémů. K pochopení sebe, a všeho co je okolo tebe, je nutné porozumět prioritně tomu, co je to inteligence? 
Inteligence to je práce s daty a informacemi, potřebujeme mnohé řídit optimálně, k tomu jsou potřeba data a informace, programově využitelná. V naší hlavě je obrazně obrovské množství; králů, prezidentů, ředitelů, celebrit, programátorů, administrátorů, uživatelů, dělníků, atd. každý člověk je originál v originální situaci, navíc se ještě každý člověk neustále podle situace mění, pochopit sebe nebo druhé, je proto tak obtížné, navíc jsme se naučili být herci, a tak se vydáváme za to, co nejsme. 
Vím to, že nic nevím, abychom mohli něco vědět, musíme se k tomu dlouhodobě přiblížit, a tím se musíme logicky od jiného vzdálit. Je to tak snadné chybovat, a je velmi obtížné nechybovat, co je pro nás správné? Správné je být zdravý tělesně a duševně, k čemu ti budou výhody a jistoty, když budeš nemocný, komu není rady tomu zde ani není už pomoci, tento konzumní svět se stal velikou nemocnicí, a v tom jádro problému, nemocný nemůže léčit nemocné. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]