Ano, nekvalitní zaměstnanci obtížně shání zaměstnání

Tam kde hledají nové zaměstnance, počítejte s tím, že hledají jenom kvalitní zaměstnance, co budou mnoho profesionálně pracovat za malou mzdu, na dobrá místa se dostanete jenom díky protekci. Prý kdo chce pracovat ten si práci i najde, jenže najde si ubohou práci za ubohou mzdu, proč je zde nedostatek dobré práce pro všechny zaměstnance?

Příčinou je zaostalost u ekonomiky a politiky, ryba smrdí od hlavy, pokud blázni vedou blázny tak je dovedou jistě do blázince o tom je každá organizace, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole. V současnosti díky digitalizaci a pandemii dochází rychle k nečekaným změnám, a tak se mnoho lidí ocitá v neřešitelné situaci, ti, co jsou nahoře zvysoka serou na ty, co jsou dole, proto život těch, co jsou dole, stojí za hovno a naděje na to, že bude líp je utopie, líp je jenom těm, co jsou díky protekci nahoře.

U těch, co jsou dole, většinou platí, že jablko nepadne daleko od stromu, kdo se narodil v chudé rodině, ten nebude nikdy už bohatý. Lidí je zde všude jako sraček, a proto život všude stojí za hovno, pokud pandemie eliminuje mnoho miliónů ubožáků tak je to jenom statistika, tragédie je, pokud pandemie eliminuje prezidenta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *