Ano, někdo musí poslouchat a mlčet

Pokud něco nevím tak mám problém, který se snažím vyřešit většinou pomocí inteligence, mnohé zde z dálky vypadá jinak než z blízka. Jádrem všech problémů v nás a okolo nás jsou změny, tento konzumní svět se neustále mění, a co bylo, to už není. Ideologie nám slibují zázraky po smrti, nebo po politických volbách, reklama nám zase slibuje, že vše nám bude dobře a dlouho sloužit a že na potravinách si pochutnáme, a naše dovolená bude dokonalá. To vše je ale jenom iluze, realita je o tom že je zde konkurence, a ten druhý je naším nepřítelem, i když se tváří jako náš nejlepší přítel. 
Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, globalismus, byrokratismus, atd. to jsou jenom masky, pod kterými je zde egoismus! Dobrota je žebrota, učiň dobrý skutek a brzo tě stihne spravedlivý trest! Neustále slyšíme, že nejsou peníze a že je krize, to je lež, nikdy zde nebyla krize, a vždy zde byli peníze, vždy zde byli na světě mocní a bohatí lidé co se měli dobře, a o tom to je, sytý hladovému nevěří. Násilí je zde vždy jenom o hodnoty, tam kde nejsou hodnoty, tam není ani násilí! Odstraňme z civilizace možnost mít soukromě hodnoty a výhody, najednou zmizí jako zázrakem násilí a nenávist, proč se stydíme za nahotu a mnohé jiné? 
Vše je zde o egoismu, naše ego chce, abychom zde měli hodnoty a výhody. Toužení po hodnotách a výhodách stvořilo naši konzumní civilizaci, ve které je v depresi; ekonomika, politika, morálka, rodina, psychika, atd. To co bylo, nezměníme, o tom co bude, nic nevíme, to co zde dneska je to realitou pro nás je, jak si to uděláš, takové to máš, vše je o tom mít hodnotné informace. Můžeš mít špatnou nebo dobrou práci, a to jenom díky tomu, jestli budeš mít hodnotné informace, dobře se zde mají lidé, co mají hodnotné informace. Jsme zaplavení po celý život nehodnotnými informacemi, a co jsou to vlastně hodnotné informace? 
Hodnotné informace nám přinášejí hodnoty, nehodnotné informace nás o hodnoty připravují, to co je pro jednoho hodnotnou informací, to je pro jiného nehodnotná informace, každý člověk je originál v originální situaci. Nevěřte tomu, co je napsáno na internetu nebo v knihách, lidi dělají chyby, pravda je většinou relativní veličinou, a to co je nám svaté to je jenom nějakým symbolem bez hodnoty. 
Člověk byl stvořen tím, že jsme se naučili mluvení, na počátku člověka bylo slovo, nebyl zde žádný Bůh, který by dokázal zázraky, to jsou jenom pohádky pro malé naivní děti. Mluvení nás vyhnalo z přírodního ráje do konzumního očistce, mluvení je pro nás drogou, když musíme jenom všude mlčet, máme z toho deprese, všimněte si toho, že nejlépe se zde mají lidi, co umí dobře mluvit, a tak se z nich stali; politici, právníci, herci, celebrity, profesoři, atd. problémem je to že nemůžeme všichni najednou mluvit, někdo musí poslouchat a mlčet! 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]