Ano, nejvíce zákony porušují ti co je vytvořili

Moje hra a moje pravidla díky kterým mám výhody, podívejme se na ty co jsou nahoře jak porušují ve válce pravidla která vytvořili, války v nahotě odhalují pokrytectví zákonů a pravidel co vytvořili ti co jsou nahoře, nadbytek pro ty co jsou nahoře logicky vytváří nedostatek pro ty co jsou dole. Podívejme se na sport a eliminujeme ze sportu zisk peněz a popularity, najednou by se už o sport nikdo nezajímal.

Člověk je invazní druh který se řídí heslem po mě potopa, každý si chce užít život a je mu jedno to že díky jeho sobectví bude jeho okolí trpět. Co se stane, když zde bude umělá inteligence a roboti? Najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty a lidi skončí v rezervaci protože pro ně už nebude práce v civilizaci, lidi to byla evoluční testovací verze a finální verzí jsou autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Tak jako soudruzi zde vše násilím znárodnili, tak i roboti zde vše globálně znárodní, a udělají z lidí ubožáky s nulovou hodnotou.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu