Ano, nejvíce se chybuje, když se spěchá

Soudruzi a soudružky každý z nás musí řešit, jestli věřit nebo pochybovat, kdy věřit a kdy pochybovat abychom nechybovali a dosáhli zde úspěchů? Podívejme se na to prakticky jste ve velikém obchodím domě, všude je mnoho zboží a mnoho prodavačů, jak poznat které zboží je pro vás to správné a vyhnout se tak chybné investici? Mám jednoduchou radu, nespěchejte a trpělivě porovnávejte, někdy je lepší nákup odložit a počkat si na to až přijde to správné zboží právě pro vás.

Je jenom minimum zboží, u kterého můžete věřit tomu, že budete spokojení zde nemusíte nákup odkládat, nemá smysl čekat na to, že do obchodu přijde lepší cukr, kvalita a cena cukru je stabilní všude, jinak je tomu ale třeba u ovoce a zeleniny, proč si ve spěchu kupovat špatné ovoce a špatnou zeleninu, když zítra bude v prodeji dobrá zelenina a ovoce, nebo můžete jít do jiného obchodu.

Stejné je to i s náboženstvím a politikou, nespěchejte s volbou toho, čemu budete věřit, nejvíce se chybuje, když se spěchá! Politika a náboženství jsou jako boty, musíte to otestovat abyste v tom potom uměli dlouho chodit a byli jste spokojení, to co vyhovuje vašemu bližnímu to nemusí vyhovovat vám, nosíte snad boty vašeho bližního.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *