Ano, nejsou lidi tak zde nejsou chyby

Jak se zbavit svých chyb? Lidi, dělají chyby, chyby jsou jako náš stín, před kterým nikdo neuteče, logicky je zde toužení to tom, abychom nechybovali a tím si problémy nezpůsobovali? Pokud chybujeme tak to jistě musí mít i svojí příčinu? Vše zde jsou jenom příčiny a následky, akce a reakce, atd. vše je zde hra podle pravidel a pravidla určují ti, co jsou nahoře tak aby se nahoře udrželi co nejdéle je to možné, nikdo si nepodřízne větev, na které sedí jako; celebrita, milionář, ředitel, prezident, podnikatel, ministr, senátor, soudce, atd. 
 
Mnohdy je zde snaha o to, aby lidi chybovali, díky tomu že se jim chybně přeprogramuje centrální nervový systém, pomocí; pohádek, mytologie, pověr, rituálů, fetišů, symbolů, dogmat, pohádek, umění, módy, reklamy, politiky, náboženství, školství, drog, atd. nikdo za nic nemůže, každý si jenom plní svoje povinnosti. Civilizace se stala továrnou na iluze, a vládnou nám iluzionisté, co tahají ekonomické a sociální zázraky z kouzelného klobouku. 
 
Kdo nelže a nekrade ten zde žebrákem je, dobrota je žebrota. Naštěstí přichází konečně nová digitální doba, lidi naskenujeme a digitalizujeme, lidská těla eliminujeme a místo lidí zde budou jenom počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, člověk to byla jenom evoluční testovací verze a robot to bude finální verze, která nechybuje, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. 
 
Co bylo, to bylo, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, evoluce to je jako burza, jisté akcie nesou minimální zisk a veliký zisk nesou jenom velmi rizikové akcie, strach z rizika má za následek bídu a zaostalost, všeho zkuste a dobrého se držte. Všechny lidské organizace jsou zločineckými organizacemi, protože dobrota je žebrota, největší zločineckou organizací jsou státy a nadnárodní korporace, malé zločince popravujeme a velikým zločincům; armáda, policie, soudy, byrokracie, atd. bezpečnost a jistoty zde zajišťuje, co je dovoleno velikým zločincům, to je zakázáno malým zločincům, kariéristické závody dělají z egoistů psychopaty a devianty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu