Ano, nejsou blbci, tak nejsou s blbci problémy

Blbec se blbcem už narodí, není to nemoc je to vrozená vlastnost a řešením je zde to že blbce přemístíme do rezervace ze které nebudou moci utéci. Zavedou se každoroční globální testy na blbost od 15 let do 80 let a tím už zde nebudou problémy s blbci, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, v rezervaci pro blbce budou blbci pracovat a za práci nedostanou peníze a nebude zde; kafe, pivo, víno, rum, cigarety, marihuana, knihy, časopisy, televize, telefon, internet, atd. Ubytování bude na poschoďových vojenských postelích a oddělí se muži od žen.

Ten kdo nebude plnit pracovní normu i když je zdravý, ten bude mít za trest deset dní samovazbu a poloviční příděly jídla. Vše budou mít pod dozorem GVKB roboti a nikdo zde nebude mít výhody a jistoty. Jako oblečení zde budou vojenské uniformy, a každý bude mít na uniformě identifikační QR kód.

Po pěti letech pobyt v převýchovné rezervaci skončí automaticky každému a on se vrátí zpět do civilizace, těžko na cvičišti a lehko na bojišti. Manželka se ptá manžela, jaké to bylo v převýchovné rezervaci? Dokonalé vymývání mozků založené na perfekcionismu, připadal jsem si tam jako robot na baterky. Navíc každý den tam byla jiná práce, spal jsem tam jako dřevo každý den.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu