Ano, nejsme zde pány jsme zde jenom loutkami

Vnímám vše jako dočasné naprogramované procesy, každý proces je zde vytvořen a nastaven k tomu, aby sloužil k nějakému účelu, čas nakonec ukáže, které procesy byli správné a které byli chybné. Naše schopnosti a možnosti nějak všechny tyto procesy pochopit a ovlivnit jsou naivní a marné, nejsme zde pány jsme zde jenom loutkami, které ovládá mnohé a my se této manipulaci nemůžeme bránit.

Život je proces ukončený smrtí, po smrti zde už nic není, vše se zde recykluje, všechny cíle, které máme jsou jenom iluzí, každý zisk je zde spojen se ztrátou, k jednomu se pracně přiblížíme a tím se od jiného cíle musíme vzdálit, není zde člověk ten, co by mohl dosáhnout současně více cílů.

Dosáhnete vrcholu a potom musíte vrchol opustit, podívejme se třeba na staré věci, co nám dlouho sloužili a dneska už je nemáme, protože jsme je vyhodili. K čemu jsou mi staré knihy, když popisují starou dobu a já žiji v současnosti, s příchodem internetu se vše začalo rychle měnit, problémem jsou jenom staří politici, co nechápou to, že lidi už nejsou hloupé ovce, se kterými si mohou dělat co je napadne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *